Služby

Tvorba www stránek

Webová prezentace je základní vizitkou podnikání na internetu. Nezáleží na tom, zda jste velká firma nebo živnostník. Více než 99% uživatelů vyhledává služby na internetu pomocí textových vyhledávačů, které by je měly zavést právě k Vám. Máte již své WWW stránky

E-shop

Máte kamennou prodejnu nebo se chystáte prodávat zboží online? Neváhejte využít mých služeb v oblasti tvorby e-shopů. Garantuji Vám profesionalitu a 100% proklientský přístup.

SEO

SEO je služba známá jako optimalizace pro vyhledávače. Tato služba posune Vaše stránky na lepší pozice ve vyhledávačích jako je Seznam či Google.

PPC reklama

PPC reklama ( platba za klik ) je služba určená pro ty z Vás, kteří chtějí rychle nakopnout svůj prodej na internetu. Nabízíme nastavení marketingových kampaní a jejich správu.

Tisk

Nabízíme kvalitní tisk vizitek, letáků a hlavičkového papíru. Dále velkoformátový tisk, polepy výloh a reklamní předměty. Ceník a katalog na vyžádání.

Servis PC

Máte problém se svým počítačem? Nevíte si rady s e-amilovým klientem či nevíte jak nainstalovat tiskárnu? Neváhejte a využijte naše poradentství.

Objednat služby